Kažý člověk má doma šatník, ve kterém přechovává všechno svoje oblečení, doplňky a boty. Ve skříních se objevují domácí, všední a klasické prvky, ale lidi často nevědí s čím je vůbec můžou spojit. Nemůžou najít svůj styl, a vždy je dobré ho mít, abychom mohli bez problémů tvořit různorodé stylizace. Jak tedy najít ten styl?

Přehled inspirací

Vždy je dobré se nechat něčím inspirovat než se začne něco tvořit. Naštěstí na mnoha místech můžeme najít moderní pánské boty, sportovní teplákové kalhoty a stylizace, ve kterých se objevují. Stačí sáhnout pro známe časopisy, které jsou často spjaté s módou, aktuálními trendy a vnějším vzhledem. Čas od času je dobré se taky zajímat o typicky, módní blogy, kde jejich tvůrci ukazují, s čím oblékají např. vysoké, dámské boty (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv-527.html). Zdrojů je opravdu mnoho.

Kombinování s oblečením

Dále je třeba si dopřát trochu šílenosti, bez něj se nedá najít vlastní styl. Je třeba začít kombinovat, obout klasické boty k např. sportovnímu saku, nebo k prodřeným, děravým kalhotám. Není třeba se obávat, vždyť po ulicích chodí lidé v tak barevných outfitech, že by se nikdo neměl stydět si pohrát se svými stylizacemi. Ne vždy musí být jen elegantní, ani pokud osoba je milovníkem elegantního stylu. Každý by měl někdy sáhnout pro něco úplně jiného a netypického.