Na doma je rozhodně dobré mít obuv k tomu určenou. Určitě nikdo nechodí doma v botech, které nosí na ven. Je tedy dobré podívat se po obchodě s obuvi, který nabízí domácí obuv, a vybrat si z jejich nabídky. Pro děti jsou určitě vhodné uzavřené papučky a nejlépe nazouvací. Děti pořád běhají, proto bude pro ně taková obuv určitě bezpečná. Rozhodně bychom se měli vyvarovat koupě dětských nazouváků. Nabídka dětské domácí obuvi je plná barev a různých vzorů, jistě si vybere i ten nejnáročnější malý zákazník. Komfort je pro děti také velmi důležitý.

 

Obuv pro ženy

Ženy můžou nakupovat boty různých kategorií, které jsou dostupné po celý rok. Můžou to být hřejivé papuče, nebo dámské nazouváky. Výběr v obou kategorií je skutečně velmi pestrý. Je třeba si rozmyslet v čem se budeme cítit nejpohodlněji a tak si vybrat buď nazouváky, nebo klasické papuče. Výběr domácí obuvi záleží samozřemě také na její kvalitě. Určitě správnou volbou bude co nejlepší kvalita, i za cenu toho, že si trochu za danou obuv připlatíme. V takových botech se námjistě bude lépe chodit a vydrží nám o mnoho déle.

 

Obuv pro muže

Také muži si můžou vybírat mezi pohodlnou domácí obuvi, nebo klasickými nazouváky. Nábidka je stejně pestrá, jako u dětského, nebo dámského sortimentu. I ceny jsou podobné jako u dámské obuvi. Co se týče materiálů, z kterých jsou doácí boty vyrobeny, jsou velmi různé, ale jak jsme se již zmínili výše – záleží na co nejlepší kvalitě, podle toho  bychom se také měli rozhodovat o materiálu. Nejkomfortnějším materiálem pro naše nohy je samozřejmě kůže, jelikož je pohodlná a zabraňuje mimo jiné i pocení. Pro zimní období se však hodí hřejivé papuče z měkkých materiálů.